BeachCruiser.pl
rowery Cruiser, custom-cruiser - informacje, porady

Pochwal się swoim Cruiserem - 3G Chopper Meister

Kenro - 2016-08-23, 12:37
Temat postu: 3G Chopper Meister
Cześć.
Chciałem pokazać moje wozidełko.
Wprowadziłem tylko kilka zmian do wersji którą kupiłem.Wymieniłem obręcze ze standardowych 32mm na 80mm(oponki zostawiłem przód 2.125 , tył 3.45), zminiłem zębatki (co wynikło w "praniu" na offset) i kilka detali jak lampka na przodzie(na tył jeszcze nie znalazłem nic godnego),uchwyty kierownicy...błotnik sam odpadł :D
Zamierzam wymienić pedały na jakieś fajne alu, no i myślę o błotnikach na jesień ale mam obawy że będzie to kiepsko wyglądało.

Tu jeszcze na starych obręczach

PZDR.

!markos - 2016-08-24, 12:03

Jezu, jakie to szkaradne i nieforemne! :shock: :-| Ramka dla dziecka, siodło w kosmos, suport metr nad ziemią, kierownica dla dwumetrowego draba, proporcje z pupy, no straszny jest ten rower :-?
jahusz - 2016-08-24, 14:34

Podoba mi się do momentu jak kończy się główka ramy :-P reszta moim zdaniem niewypał , kolana niezłe muszą boleć.
kulinski - 2016-08-24, 14:49

Hm, ok. Najpiękniejszy nie jest, ale nie Ty projektowałeś ramę.
sasza - 2016-08-24, 19:07

Jeśli się dobrze jeździ to super przeróbka.
mav - 2016-08-24, 22:15

Spuście trochę z tonu panowie...
Marcore - 2016-08-25, 00:27

mav napisał/a:
Spuście trochę z tonu panowie...

Nie nie nie....... nie da się tolerować tego typu ram..... chyba że wracamy do czasów wigry 3 :-/
ale chyba to nie to forum...
Baty lecą dla ''projektanta'' bo ekonom chinol robi takie coś: od 150 do 250 cm wzrostu :mrgreen:
Plus dla Kenro, za modernizacje :-)
Nawiasem piszac...na gorszej sie woziłem i mi się podobało kilka lat temu ;-)

mav - 2016-08-25, 08:40

Chodziło o to żeby kolegi od razu na stos czy tez pal nie wsadzać ;)
Jak się pojawił ten wątek to pierwsze co zrobiłem to wrzuciłem sobie do gugla "3G Chopper Meister" i przyznać muszę że Kenro i tak zrobił najlepszą wersję tego roweru.

Mnie rozwaliły najbardziej zdjęcia z kółkiem 20" z przodu :)

Pocieszeniem jest fakt, że teraz wystarczy upolować jakąś fajną ramkę i przełożyć graty z tego Mejstra

P.S. Chyba prawie każdy z nas miał debiut w cruzerach próbując go zrobićna siłę ze zwykłego roweru. I każdy twierdził że mu się on podobał i fajnie się nim jeździło :D

!markos - 2016-08-25, 09:27

Nie każdy. Można podejść do tematu inaczej i zrobić od razu dobry ruch.
mav - 2016-08-25, 10:39

Masz rację, dlatego napisałem "prawie każdy".
Bo są oczywiście wyjątki, może nawet ideały, które od zawsze dokonywały właściwych wyborów, zadawały właściwe pytania i dostawały właściwe odpowiedzi.
Sęk w tym że poprzez takie "szczęście" w życiu, tracą one zrozumienie dla ludzi którym jednak zdarza się czasem popełnić błąd... ;-)

Kenro - 2016-08-30, 10:35

No cóż ,prawda jest taka że wyrwałem ten rower za niewielkie pieniądze z myślą o innej ramie i paru innych szczegółach które zmienię. Zacząłem od obręczy i kilku innych drobnostek. Na ramę przyjdzie pora,a na razie zbieram kaskę i cieszę się fajnymi obręczami. ...I tak czasami bolą kolana ;D